Studia podyplomowe z zarządzania w ofercie Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Publikacja: 15-08-2022

Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu rozpoczął nabór na studia podyplomowe "Zarządzanie bezpieczeństwem pacjenta i personelu ochrony zdrowia" oraz "Zarządzanie wizerukiem ochrony zdrowia". 

Oferta skierowana jest do osób, które chcą uzyskać kwalifikacje "Risk menedżera - menedżera zarządzającego ryzykiem w szpitalu" oraz dla rzeczników prasowych, pracowników działów promocji, marketingu, sprzedaży usług w podmiotach leczniczych.

Po ukończeniu studiow z zakresu zarządzania wizerukiem Absolwenci uzyskają̨ tytuł specjalisty komunikacji w ochronie zdrowia. Zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności związane z projektowaniem i realizacją strategii public relations (komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej), stosowania adekwatnych instrumentów i narzędzi public relations, budowania i podtrzymywania relacji z mediami, tworzenia tekstów informacyjnych i wizerunkowych, projektowania i realizacji systemów komunikacji wizualnej czy narzędzi ewaluacji i oceny efektywności PR. Będą wiedzieć, jak kreować i zarządzać markami w sferze ochrony zdrowia, nauczą się prezentacji, autoprezentacji i wystąpień przed kamerą, poznają tajniki zarządzania komunikacją i kryzysem w social mediach.

Szczegóły na stronie Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu: