Wprowadzamy obsługę kart płatniczych ;)

Publikacja: 15-08-2022

Oddział Dolnośląski STOMOZ jest pierwszym oddziałem naszego stowarzyszenia, który rozpoczyna akceptację kart płatniczych w rozliczeniach ze swoimi członkami. Wchodzimy w nowy etap rozliczeń, mamy nadzieję że dzięki temu nasi członkowie nie będą musieli już obawiać się niezrealizowanych przelewów bankowych czy braku gotówki w portfelu.

Członkowie STOMOZ nie potrzebują już gotówki, żeby w pełni regulować własne zobowiązania finansowe wobec Oddziału. Korzystamy z nowoczesnego terminala SumUp PIN+, który jest nie tylko w pełni bezpiecznym narzędziem do transakcji, ale dzięki temu że komunikuje się ze smartfonami i tabletami w technologii Bluetooth 4.0 możemy całkowicie zrezygnować z papierowych potwierdzeń płatności. Poświadczenie zapłaty błyskawicznie trafia sms-em na wskazany przez płacącego numer telefonu. Taki sms jest prawnie dopuszczalnym dowodem zapłaty.

 

Terminal będzie dostępny na każdym spotkaniu organizowanym przez Oddz. Dolnośląski STOMOZ. Zachęcamy do wypróbowania i uregulowania wszystkich zaległych opłat ;)

 

Opłata za transakcję wynosi 1,49%, jednak przy płatnościach kartą nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów od płacącego. Opłata stanowi koszt Oddziału.

 

Szczegóły dotyczące naszego nowego terminala i technologii, z której korzystamy dostępne są na stronie internetowej TUTAJ

 

sumup.jpg

Wprowadzamy obsługę kart płatniczych ;)