Podziękowanie za udział w Walnym Zgromadzeniu

Publikacja: 15-08-2022

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ bardzo serdecznie dziekuje wszystkim członkom STOMOZ i Gościom za udział w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo - Wyborczym w Sycowie. Bardzo cieszy nas tak liczny udział członków Stowarzyszenia, jak również zainteresowanie przygotowanymi przez nas tematami spotkań. 

STOMOZ jest organizacją, która ze jeden z celów stawia sobie tworzenie platformy współpracy pomiedzy dyrektorami szpitali, przychodni, menedżerami opieki zdrowotnej, z decydentami w ochronie zdrowia i innymi uczestnikami rynku. Mamy nadzieję że z zadania tego udało nam sie wywiązać, że podejmowane w trakcie Zgromadzenia tematy cieszyły się z Państwa zainteresowaniem, a otrzymane wskazówki pozwolą na jeszcze lepsze przygotowanie Państwa organizacji do projektowanych zmian.

 

W programie Walnego Zgromadzenia podjętych zostało 5 uchwał, których treść przedstawiamy poniżej. Zarząd Oddziału zgodnie z dyspozycją Walnego Zgromadzenia przekazał te uchwały do ich adresatów: Ministra Zdrowia oraz Konferencji Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych.

 

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ dziękuje także Partnerom, których przedstawiciele zechcieli wziąć udział w naszym spotkaniu:

Wolters-kluwer-logo-nowe-białe-800x500_c.png   mentor_logo.jpg   Suprabrokers.jpg
Podziękowanie za udział w Walnym Zgromadzeniu