Szkolenie "Poprawa efektywności kosztowej szpitali"

Publikacja: 15-08-2022

W dniu 5 kwietnia 2016r. we Wrocławiu Oddział Dolnośląski STOMOZ we współpracy z Departamentem Polityki Zdrowotnej UMWD zorganizował szkolenie poświęcone poprawie efektywności kosztowej podmiotów leczniczych. 

Szkolenie było adresowane do dyrektorów podmiotów leczniczych jak również pracowników działów zamówień publicznych. W części warsztatowej wzięli udział także studenci Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, z którym Oddział Dolnośląski STOMOZ od dawna utrzymuje bliskie relacje.

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznali się m.in. z problematyką zmiany ustawy o zamówieniach publicznych, optymalizacji procesów zakupowych w podmiotach leczniczych, jak również uwarunkowaniami prawnymi wynikającymi z wprowadzenia nowych dyrektyw Unii Europejskiej w obszarze zamówień publicznych (w sprawie zamówień publicznych, w sprawie udzielania zamówień przez podmioty działające w sektorach gospodarki wodnej, energetyki, transportu i usług pocztowych, w sprawie udzielania koncesji).

Wykładowcami byli wybitni znawcy problematyki zamówień publicznych z firm: Mentor Consulting Sp.zo.o. oraz BATNA Group Sp.zo.o.

Poniżej udostępniamy (za zgodą wykładowców) prezentacje ze szkolenia:

Szkolenie "Poprawa efektywności kosztowej szpitali"