Podziękowanie Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego 25 - lecia

Publikacja: 15-08-2022

Z radością i ogromnym wzruszeniem odbierałam od Was słowa podziękowania i uznania za organizację Zjazdu. Wszyscy mamy świadomość, że organizacja tego ogromnego przedsięwzięcia nie może być i nie jest zasługą działań jednej osoby, tym razem też tak było.

Szanowni Uczestnicy 25 –ego Jubileuszowego Zjazdu STOMOZ,

Państwa słowa uznania należy skierować do każdego bez wyjątku członka Zarządu Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ, każdy z nas miał swoje zadania do realizacji, za które ponosił odpowiedzialność. Wszyscy bez wyjątku wypełnili swoje zadania w sposób znakomity. Jednak chciałabym w sposób szczególny podziękować dwóm osobom, które w wielomiesięcznym procesie przygotowań do Zjazdu byli gotowi do działań bez mała przez 24 godziny na dobę. Myślę tu o Magdalenie Dylewicz i jej zespole współpracowników i Piotrze Karnieju. Poziom ich zaangażowania był ponad przeciętny i za to bardzo im dziękuję.

Nie sposób pominąć naszych wolontariuszy - studentów Zdrowia Publicznego, członków Studenckiego Koła Naukowego Młodych Menedżerów na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Spisali się na „Medal 25-lecia”, bardzo im za to dziękuję.

Dziękuję koleżankom i kolegom z innych oddziałów STOMOZ za to, że zawsze kiedy zwróciłam się do nich o pomoc i wsparcie chętnie mi go udzielali. Szczególne podziękowania kieruję do Marka Wójtowicza, który przejął odpowiedzialność za organizację panelu dyskusyjnego, dobór tematów, panelistów i sprawne przeprowadzenie tej części zjazdu. To Jego zasługa, kłaniam Ci się nisko Marku.

Sprawna komunikacja pomiędzy hotelami to zasługa Adama Radwana z Oddziału Śląskiego, zaś organizacja miejsc noclegowych i współpraca z hotelami które gościły uczestników Zjazdu to z kolei niewątpliwa zasługa Macieja Gogóła z Oddziału Dolnośląskiego. Bardzo Wam za to dziękuję.

Grażynce Pacosze i jej Oddziałowi Warszawskiemu zawdzięczmy chwile wzruszeń płynące z „wirtualnego spotkania” z dr Katarzyną Tymowską. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy na poszczególnych etapach przygotowań byli zaangażowani w organizację Jubileuszowego Zjazdu. Wszystkim bez wyjątku z całego serca dziękuję.

Nie mogę jednak nie podziękować Wam, kochani, wspaniali uczestnicy Jubileuszowych uroczystości, cudowną atmosferę, wspaniałą zabawę i niezapomniane wspomnienia zawdzięczamy Wam. Bez Was nasz trud organizacyjny nie miałby sensu. To Wasza obecność i Wasze zadowolenie nadały sens naszej pracy. Za to w imieniu własnym i całego Komitetu Organizacyjnego składam serdeczne podziękowania.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego 
Iwona Mazur

Podziękowanie Przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego 25 - lecia