Konkurs STOMOZ na pracę dyplomową

Publikacja: 15-08-2022

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ ogłasza otwarty konkurs na najlepszą pracę dyplomową (licencjacką lub magisterską) dotyczą zarządzania podmiotami wykonującymi działalność leczniczą. Konkurs jest adresowany do wszystkich studentów ostatnich lat studiów wszystkich uczelni Dolnego Śląska, którzy w swoich pracach podejmowali problematykę zarządzania opieką zdrowotną, organizacji ochrony zdrowia, jakości w opiece zdrowotnej, polityki zdrowotnej, ubezpieczeń zdrowotnych i innych aspektów zarządzania w ochronie zdrowia. 

Osoby zainteresowane zgłoszeniem prac dyplomowych do konkursu proszone są o zapoznanie się z następującymi dokumentami:

Termin zglaszania prac do konkursu: 15 września 2014r.

Ogłoszenie wyników konkursu: 1 października 2014r.

UWAGA! Na podstawie uchwały Zarządu Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ termin ogłoszenia wyników został przesunięty na dzień 20 października 2014r.

Przyjmowane będą wyłącznie kompletne zgłoszenia, zawierające:

  • zgłoszenie stanowiące załącznik nr 1 do regulaminu konkursu
  • 1 egz. pracy na płycie CD/DVD w formacie PDF, DOC lub DOCX
  • prezentację na temat pracy w formacie Power Point (max. 15 slajdów; na osobnej płycie CD/DVD lub tej samej na której znajduje się praca)

Prace konkursowe należy przesyłać na adres: 

Stowarzyszenie Menedżerów Opieki Zdrowotnej - Oddz. Dolnośląski
ul. Wołowska 9, 51-116 Wrocław
z dopiskiem "Konkurs prac dyplomowych"

Termin przyjmowania wniosków minął

 

W sprawie szczegółow dotyczących konkursu prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs STOMOZ na pracę dyplomową