Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Oskara Bielawskiego w Kościanie zatrudni:

  • w oddziałach psychiatrycznych w Siekowie (powiat wolsztyński) i Wonieściu (powiat kościański) lekarzy rezydentów specjalizujących się w dziedzinie psychiatrii. Dla lekarzy rezydentów poza wynagrodzeniem zasadniczym oferujemy dodatek szpitalny w wysokości 1500 zł.
  • w oddziale psychiatrycznym w Siekowie (powiat wolsztyński) lekarza psychiatrę lub lekarza chcącego specjalizować się w psychiatrii.

List motywacyjny, CV oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje proszę przesyłać na adres:

Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny
Plac Paderewskiego 1a, 64-000 Kościan

Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Przychodnia "Kosmonautów" we Wrocławiu poszukuje do współpracy Specjalisty ds. Obsługi Pacjenta. Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (licencjat, preferowani absolwenci kierunku zdrowie publiczne, ratownictwo medyczne)
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista, gotowość do pracy w bezpośredniej obsłudze pacjenta
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z pacjentem i personelem medycznym
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole

Specjalista ds. Sprzedaży i Promocji

Przychodnia "Kosmonautów" we Wrocławiu poszukuje do współpracy Specjalisty ds. Sprzedaży i Promocji. Miejsce pracy: Wrocław, powiat średzki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowani absolwenci kierunku zdrowie publiczne, marketing)
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z pacjentem
  • prawo jazdy kat. B

Zakres zadań:

  • przygotowywanie ofert dla potencjalnych i obecnych klientów
  • obsługa zapytań ofertowych
  • wsparcie komunikacyjne i marketingowe
  • budowanie wizerunku firmy
  • przygotowywanie umów i aneksów
  • bezpośrednia promocja usług przychodni

Pielęgniarka / Pielęgniarz specjalista pielęgniarstwa opieki paliatywnej

Podmiot leczniczy poszukuje do współpracy pielęgniarki / pielęgniarza ze specjalizacją w pielęgniarstwie opieki paliatywnej, do pracy w hospicjum domowym na terenie Wrocławia i woj. dolnośląskiego (gmina Syców, Oleśnica).

Kontakt dla osób zainteresowanych: tel. 691 989-606

Główny księgowy / Główna księgowa szpitala wojewódzkiego

Szpital wojewódzki działający na terenie woj. dolnośląskiego zatrudni Głównego księgowego / Główną księgową. Osoba ubiegająca się o stanowisko głównego księgowego w jednostce sektora finansów publicznych musi spełniać wymogi zawarte w przepisach ustawy z dnia 27 sierpnia 2009  r. o finansach publicznych (Dz. U. nr 157, poz. 1240 ze zm.).

Kontakt dla osób zainteresowanych: tel. 661 999-138