aktualności

Śr, 10-07-2019

Lider e-zdrowia 2019

Lider e-zdrowia 2019

Dziennik Gazeta Prawna wraz Ministerstwem Zdrowia oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zapraszają do udziału w konkursie „Lider e-zdrowia 2019”

Pn, 01-07-2019

STOMOZ patronem książki

STOMOZ patronem książki

STOMOZ został patronem książki M. Paszkowskiej "Zarządzanie działalnością leczniczą. Aspekty prawne"


Czytaj dalej »

Zapraszamy wszystkich członków STOMOZ do udziału w wizycie studyjnej na Litwie - w Wilnie i w Kownie - w dniach 20 - 22 czerwca 2019r. (tuż po Walnym Zjeździe Delegatów STOMOZ w Suwałkach).


Czytaj dalej »

Oddział Dolnośląski jest organizatorem Walnego Zjazdu Delegatów STOMOZ w Suwałkach, który odbędzie się w tym roku w dniach 18 - 19 czerwca 2019r. 


Czytaj dalej »

Zapraszamy do udziału w sesji "Aktualne wyzwania menedżerskie w ochronie zdrowia", organizowanej przez STOMOZ w ramach Targów SALMED w Poznaniu


Czytaj dalej »

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej Oddział Dolnośląski, które odbędzie się w dniach 16-17.04.2018 w Legnicy w Hotelu SĘKOWSKI.


Czytaj dalej »

Decyzją Zarządu Oddziału Dolnośląskiego utworzony został Fundusz Szkoleniowo - Wyjazdowy członków Oddziału, dzięki któremu istnieje możliowść wpłat na rzecz przyszłych wyjazdów studyjnych.


Czytaj dalej »

Przedstawiciele Zarządu Głównego i Zarządu Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ Iwona Mazur i Piotr Karniej uczestniczyli w dniach 6 - 8.09.2017 w Brukseli w spotkaniach roboczych dotyczących europejskiego zdrowia publicznego, polityki zdrowotnej i możliwości nawiązania współpracy pomiędzy instytucjami Unii Europejskiej a STOMOZ-em.


Czytaj dalej »

Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu rozpoczął nabór na studia podyplomowe "Zarządzanie bezpieczeństwem pacjenta i personelu ochrony zdrowia" oraz "Zarządzanie wizerukiem ochrony zdrowia". 


Czytaj dalej »

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o zmianie ustawy o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, zmieniając m.in. wysokość stawek za udostępnienie dokumentacji medycznej pacjentom.


Czytaj dalej »

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego podjął decyzję, że Walne Zgromadzenie Członków odbędzie się w Sycowie w Hotelu "Aroma - Stone", ul. Szosa Kępińska 1 w dniach 8 - 9.05.2017r. Prosimy o rejestrację osoby zainteresowane udziałem.


Czytaj dalej »

Dotychczasowa Prezes Zarządu Oddziału Dolnośląskiego Iwona Mazur złożyła na ręce członków uczestniczących w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Oddziału rezygnację z pełnionej funkcji z powou wyboru na stanowisko Prezesa Zarządu Głównego STOMOZ.


Czytaj dalej »

Zarząd Główny STOMOZ udzielił patronatu IX Jesiennemu Zjazdowi Prezesów, Dyrektrów oraz kadry zarządzającej podmiotów leczniczych, który odbędzie się w dniach 2 - 5 października 2015r. w Jastarni.


Czytaj dalej »

Zapraszamy członków STOMOZ do udziału w sympozjum "Skutki zmian ustawy o działalności leczniczej. Konsekwencje prawne i finansowe dla podmiotów leczniczych oraz podmiotów tworzących", które odbędzie się w Zamku "Książ" w Wałbrzychu w dniu 26.08.2016.


Czytaj dalej »

Oddział Dolnośląski STOMOZ jest pierwszym oddziałem naszego stowarzyszenia, który rozpoczyna akceptację kart płatniczych w rozliczeniach ze swoimi członkami. Wchodzimy w nowy etap rozliczeń, mamy nadzieję że dzięki temu nasi członkowie nie będą musieli już obawiać się niezrealizowanych przelewów bankowych czy braku gotówki w portfelu.


Czytaj dalej »

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ bardzo serdecznie dziekuje wszystkim członkom STOMOZ i Gościom za udział w Walnym Zgromadzeniu Sprawozdawczo - Wyborczym w Sycowie. Bardzo cieszy nas tak liczny udział członków Stowarzyszenia, jak również zainteresowanie przygotowanymi przez nas tematami spotkań. 


Czytaj dalej »
Strona 1 z 4